Búchaci Koberček 1000 ran 1 ks

Kód tovaru: 141 EAN: 141
Búchaci Koberček 1000 ran 1 ks
Kód tovaru: 141 EAN: 141

Jedná sa o klasický koberec ktorý sa skladá z 1000 ks samostatných petárd. Po zapálení zhruba 3-6 sekundách sa ozve rad explózií sa zábleskom. Efekt: explózia sa zábleskom Poček rán: 1000 Trieda nebezpečenstva Kategória: 3 Dĺžka: 310Cm Pokračovať

Cena s DPH
9.84 € 9.46 €
Cena bez DPH
7.88 €
Skladom > 5 ks

BEZPEČNOSTNé POKYNY: výrobok musí stát na rovné, pevné a neholavej podložke. Je vhodné ho ukotvit proti prevráteniu Pri zapálení se nikdy nenaklánat nad výmetnou části kompaktu. Po zapálení odstupte alespoň o 10-20 metrov. Vždy dbejte pokyny uvedených v návode k obsluhe!

NEBEZPEČÍ: Zákaz fajčiť! Výbušnina: nebezpečenstvo požiaru, tlakové vlny nebo zasiahnutí částicemi. Chraňte před teplem, horucimi povrchy, jiskrami, otevoreným ohnom a inými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazom/treniu. Používejte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare. V pripade požáru: vykliďte priestor. Kvoli nebezpečenstvu výbuchu haste z dostatečné vzdialenosti. Požiar NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečíenstvo výbuchu. Uchovávejte iba v povodnom balení.

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.