Firework show 260 rán ráže 20 mm

Kód tovaru: 4 EAN: 4
Firework show 260 rán ráže 20 mm
Kód tovaru: 4 EAN: 4

Ohňostrojový kompakt sa hodí na akúkoľvek oslavu - narodeniny, firemnú akciu, garden party, ale samozrejme hlavne pre oslavy Nového roka Silvestra a v letnej sezóne hlavne pre spestrenie svadieb. Pokračovať

Cena s DPH
132.00 € 123.00 €
Cena bez DPH
102.50 €
Skladom 3 ks

Ohňostrojový kompakt sa hodí na akúkoľvek oslavu - narodeniny, firemnú akciu, garden party, ale samozrejme hlavne pre oslavy Nového roka Silvestra a v letnej sezóne hlavne pre spestrenie svadieb.
Manipulácia s kompaktom je jednoduchá, keďže je v jednom kuse. Rovnako odpálenie je jednoduché, stačí iba zapáliť zápalnú šnúru (zápalnice) a odstúpiť do bezpečnej vzdialenosti.

BEZPEČNOSTNé POKYNY: výrobok musí stát na rovné, pevné a neholavej podložke. Je vhodné ho ukotvit proti prevráteniu Pri zapálení se nikdy nenaklánat nad výmetnou části kompaktu. Po zapálení odstupte alespoň o 10-20 metrov. Vždy dbejte pokyny uvedených v návode k obsluhe!

NEBEZPEČÍ: Zákaz fajčiť! Výbušnina: nebezpečenstvo požiaru, tlakové vlny nebo zasiahnutí částicemi. Chraňte před teplem, horucimi povrchy, jiskrami, otevoreným ohnom a inými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazom/treniu. Používejte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare. V pripade požáru: vykliďte priestor. Kvoli nebezpečenstvu výbuchu haste z dostatečné vzdialenosti. Požiar NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečíenstvo výbuchu. Uchovávejte iba v povodnom balení.Parametre ohňostrojového kompaktu Fireworks Show:

  • Efekt - 26 rôznofarebných efektov
  • Počet rán - 260
  • Priemer mažiare - 20mm.
  • Doba trvania efektu - 180 s.
  • Trieda nebezpečenstva - F3
  • ADR zaradenie - 1,3G
  • Množstvo zlože - 1990 g

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.