Megatresk 50ks

Kód tovaru: 223 EAN: 223
Megatresk 50ks
Kód tovaru: 223 EAN: 223

Popis produktu Megatresk –50 ks škrtacie (5 baličkov po 10ks) Krátky popis Petarda na zápalnicu so silným zvukovým a zábleskovým efektom. Počet ks v balení : 50 ( 5 baličkov po 10ks) Nec: 3g / ks Kat. P1- od 18 rokov Cena je za celé balenie. Petardy sú najpoužívanejšia zábavná pyrotechnika. Petardy sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Výbuch petardy je sprevádzaný hlasným zvukovým efektom. Obsah balenia zábavnej pyrotechniky: Toto balenie zábavnej pyrotechniky obsahuje 50 kusov petárd Megatresk. Pokračovať

Cena s DPH
19.20 € 18.60 €
Cena bez DPH
15.50 €
Skladom > 5 ks

BEZPEČNOSTNé POKYNY: výrobok musí stát na rovné, pevné a neholavej podložke. Je vhodné ho ukotvit proti prevráteniu . Po zapálení odstupte alespoň o 10-20 metrov. Vždy dbejte pokyny uvedených v návode k obsluhe!

NEBEZPEČÍ: Zákaz fajčiť! Výbušnina: nebezpečenstvo požiaru, tlakové vlny nebo zasiahnutí částicemi. Chraňte před teplem, horucimi povrchy, jiskrami, otevoreným ohnom a inými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazom/treniu. Používejte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare. V pripade požáru: vykliďte priestor. Kvoli nebezpečenstvu výbuchu haste z dostatečné vzdialenosti. Požiar NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečíenstvo výbuchu. Uchovávejte iba v povodnom balení.

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.