Ohnostroj Profi Show 150 rán multicaliber 20-25-30 mm

Kód tovaru: 2359 EAN: 2359
Ohnostroj Profi Show 150 rán multicaliber 20-25-30 mm
Kód tovaru: 2359 EAN: 2359

Ohňostroj so zaujímavou choreografiou. Strieľa veľa do šírky do tvarov písmen S a W. Dokonca aj v kalibri 25 a 30 mm. Veľmi podarený kúsok. Určite odporúčam! Pokračovať

Cena s DPH
145.92 €
Cena bez DPH
121.60 €
Skladom 1 ks

BEZPEČNOSTNé POKYNY: výrobok musí stát na rovné, pevné a neholavej podložke. Je vhodné ho ukotvit proti prevráteniu Pri zapálení se nikdy nenaklánat nad výmetnou části kompaktu. Po zapálení odstupte alespoň o 10-20 metrov. Vždy dbejte pokyny uvedených v návode k obsluhe!

NEBEZPEČÍ: Zákaz fajčiť! Výbušnina: nebezpečenstvo požiaru, tlakové vlny nebo zasiahnutí částicemi. Chraňte před teplem, horucimi povrchy, jiskrami, otevoreným ohnom a inými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazom/treniu. Používejte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare. V pripade požáru: vykliďte priestor. Kvoli nebezpečenstvu výbuchu haste z dostatečné vzdialenosti. Požiar NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečíenstvo výbuchu. Uchovávejte iba v povodnom balení.

Ohňostroj so zaujímavou choreografiou. Strieľa veľa do šírky do tvarov písmen S a W. Dokonca aj v kalibri 25 a 30 mm. Veľmi podarený kúsok. Určite odporúčam!

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.