Pyrotechnika Kulové pumy Single Shots DUM BUM 20mm 10ks

Kód tovaru: 901 EAN: 901
Pyrotechnika Kulové pumy Single Shots DUM BUM 20mm 10ks
Kód tovaru: 901 EAN: 901

Pyrotechnika Kulové pumy Single Shots DUM BUM 20mm 10ks V mažiary se nachadza predom nabitá 20mm kulová puma. Preto stačí iba zapálit zápalnici a behom 3-6 sekund stači sledovat, jak kulová puma vyletí do výšky približne 30 - 70 metrov a vytvorí na oblohe svetelný efekt a zvukovy efekt Pokračovať

Cena s DPH
8.99 €
Cena bez DPH
7.49 €
Skladom > 5 ks

BEZPEČNOSTNé POKYNY: výrobok musí stát na rovné, pevné a neholavej podložke. Je vhodné ho ukotvit proti prevráteniu Pri zapálení se nikdy nenaklánat nad výmetnou části kompaktu. Po zapálení odstupte alespoň o 10-20 metrov. Vždy dbejte pokyny uvedených v návode k obsluhe!

NEBEZPEČÍ: Zákaz fajčiť! Výbušnina: nebezpečenstvo požiaru, tlakové vlny nebo zasiahnutí částicemi. Chraňte před teplem, horucimi povrchy, jiskrami, otevoreným ohnom a inými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazom/treniu. Používejte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare. V pripade požáru: vykliďte priestor. Kvoli nebezpečenstvu výbuchu haste z dostatečné vzdialenosti. Požiar NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečíenstvo výbuchu. Uchovávejte iba v povodnom balení.

Efekt: stríbrný výmet, červená stopa, titanová detonace

Počet ran: 10

Počet mažiarov: 10

Priemer mažiara: 20mm

Trieda nebezpečenstva : F2 

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.