Pyrotechnika Petardy DUM BUM 2G+ 20ks

Kód tovaru: 24 EAN: 24
Pyrotechnika Petardy DUM BUM 2G+ 20ks
Kód tovaru: 24 EAN: 24

Petardy Dumbum 2G+ maju novo iba 0,49 g, to však nič nemení na ich sile. Je to z dôvodu toho, aby petarda spĺňala povolený limit a mohla byť predajná. Sila petardy závisí na množstve faktorov okolo zloží - ako kvalitná zlož je, ako je v petarde zlož napchata, aké je petarda veľkosti, čím je petarda upchatá. Stručne povedané - napr. Petarda sa zloží 0,49g môže mať silnejší detonáciu než petarda sa zloží 3g. Petarda Dum Bum sa zapaľuje pomôcť knôtu na petarde. Petardy Dum Bum je nutné hádzať do diaľky. Po troch až šiestich sekundách nasleduje silná hlasná explózia sa zábleskom. Petarda Dum Bum patrí medzi najsilnejšie voľnopredajné petardy na trhu. Efekt: silná explózia sa zábleskom, 120 decibelov z 15 metrů Zlož: 0,49g Váha petardy: 0,337 kg Veľkosť petardy: 6 cm Priemer petardy: 1,5 cm Počet kusov v balení: 20 Balenie v kartóne: 50/20 Trieda nebezpečenstva F3. ADR zaradenie: 1,3G Nová varianta obľúbenej petardy Dum Bum 2G + sa zloží 1g a 120 decibely, doplnené o záblesk. Výrobca: Klásek trading s. r. o Váha: 0,34 Kg Pokračovať

Cena s DPH
3.98 €
Cena bez DPH
3.32 €
Skladom > 5 ks

Bezpečnostné pokyny: ihneď

po zapálení petardy odhoďte do vzdialenosti min. 15 metrov. Nikdy

nehádžte petardy na osoby, zvieratá a iné živé a neživé objekty. Ak

petarda z akéhokoľvek dôvodu zlyhá a neexploduje, počkajte 30 minút a

potom ponorte petardy do nádoby s vodou

BEZPEČNOSTNé POKYNY: výrobok musí stát na rovné, pevné a neholavej podložke. . Po zapálení odstupte alespoň o 10-20 metrov. Vždy dbejte pokyny uvedených v návode k obsluhe!

NEBEZPEČÍ: Zákaz fajčiť! Výbušnina: nebezpečenstvo požiaru, tlakové vlny nebo zasiahnutí částicemi. Chraňte před teplem, horucimi povrchy, jiskrami, otevoreným ohnom a inými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazom/treniu. Používejte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare. V pripade požáru: vykliďte priestor. Kvoli nebezpečenstvu výbuchu haste z dostatečné vzdialenosti. Požiar NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečíenstvo výbuchu. Uchovávejte iba v povodnom balení.

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.