Pyrotechnika Ohnostroj Dum Bum single shot 30mm 4 ks

Kód tovaru: 91 EAN: 91
Pyrotechnika Ohnostroj Dum Bum single shot 30mm 4 ks
Kód tovaru: 91 EAN: 91

V mažiari sa nachádza predom nabitá gulová puma. Preto stačí zapaliť zápalnicu a za 3-6 sekúnd sledovať, ako gulová puma vyletí do výšky približne 30 - 70 metrov a vytvorí na oblohe svetelný efekt. Pokračovať

Cena s DPH
8.99 €
Cena bez DPH
7.49 €
Skladom > 5 ks

Efekt: Extrémne silná titanová detonácia.
Počet ks v balení:
4

Pyrotechnika gulové pumy Single Shots DUM BUM 30mm 4ks

Efekt: Titanová explozia
Počet rán:
4
Priemer mažiara:
30mm
Trieda nebezpečnosti:
Kategorie 3

Bezpečnostne pokyny:

Mažiar položte na rovnu  a nehorlavú plochu. Zapalujte pokial  možno telom od mažiara tak, abyste se v žiadnom  pripade  nenachádzali  nad mažiarom . Po zapálení odstupte aspon  o 10-20 metrov vrátane  divakov.

BEZPEČNOSTNé POKYNY: výrobok musí stát na rovné, pevné a neholavej podložke. Je vhodné ho ukotvit proti prevráteniu Pri zapálení se nikdy nenaklánat nad výmetnou části kompaktu. Po zapálení odstupte alespoň o 10-20 metrov. Vždy dbejte pokyny uvedených v návode k obsluhe!

NEBEZPEČÍ: Zákaz fajčiť! Výbušnina: nebezpečenstvo požiaru, tlakové vlny nebo zasiahnutí částicemi. Chraňte před teplem, horucimi povrchy, jiskrami, otevoreným ohnom a inými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazom/treniu. Používejte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare. V pripade požáru: vykliďte priestor. Kvoli nebezpečenstvu výbuchu haste z dostatečné vzdialenosti. Požiar NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečíenstvo výbuchu. Uchovávejte iba v povodnom balení.

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.