Ohnostroj Kompakt Raketomet pískajúci 1000rán

Kód tovaru: 224 EAN: 224
Ohnostroj Kompakt Raketomet pískajúci 1000rán
Kód tovaru: 224 EAN: 224

Strieborné pískajúce kométy s explóziou. Počet rán:1000 Kaliber rán:8 mm Výška efektov:15 m Šírka efektov:10 m Trvanie efektov cca.:100 sekúnd Miesto použitia:exteriér Kategória:F2 predaj od 18 rokov Bezpečný, jednoduchý návod na obsluhu na jedno zapálenie, s popisom na výrobku schválené EU certifikátom CE. Zábavnú pyrotechniku používajte vždy s ohladom na bezpečnosť osôb a majetku. Pripravte si na dosah vodu, alebo hasiaci prístroj. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie, skladujte bezpečne a v suchom prostredí, keďže ide o horľavý materiál. Nepoužívajte po dobe spotreby. Pred použitím skontrolujte ohňostroj, či nie je poškodený, v prípade poškodenia nie je možné ho bezpečne použiť. Návod na použitie: Kompakt umiestniť do voľného priestranstva na rovnú nehorľavú plochu, mimo ohrozenia osôb, budov, stromov a majetku. Pri zapaľovaní sa nikdy nenakláňať so žiadnou časťou tela nad výmetnú časť kompaktu. Zapáliť zápalnú šnúru, odstúpiť na 25metrov, ohňostroj sa spustí o 5 - 10sekúnd, a užívajte si neopakovateľné chvíle fantastických efektov. V prípade zlyhania nikdy nenazerajte do výmetnej časti ohňostroja, po 20 minút polejte vodou a zakopte do zeme, iná manipulácia je zakázaná! Pokračovať

Cena s DPH
60.00 € 54.00 €
Cena bez DPH
45.00 €
Skladom 4 ks

BEZPEČNOSTNé POKYNY: výrobok musí stát na rovné, pevné a neholavej podložke. Je vhodné ho ukotvit proti prevráteniu Pri zapálení se nikdy nenaklánat nad výmetnou části kompaktu. Po zapálení odstupte alespoň o 10-20 metrov. Vždy dbejte pokyny uvedených v návode k obsluhe!

NEBEZPEČÍ: Zákaz fajčiť! Výbušnina: nebezpečenstvo požiaru, tlakové vlny nebo zasiahnutí částicemi. Chraňte před teplem, horucimi povrchy, jiskrami, otevoreným ohnom a inými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazom/treniu. Používejte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare. V pripade požáru: vykliďte priestor. Kvoli nebezpečenstvu výbuchu haste z dostatečné vzdialenosti. Požiar NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečíenstvo výbuchu. Uchovávejte iba v povodnom balení.

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.