Pyrotechnika Petardy DUM BUM 120 20ks

Kód tovaru: 159 EAN: 159
Pyrotechnika Petardy DUM BUM 120 20ks
Kód tovaru: 159 EAN: 159

Nová varianta obľúbenej petardy Dum Bum 120 sa zloží 1 g a 120 decibely. Vyrobené v Európe s plastovou upchávkou. Petarda Dum Bum sa zapaľuje pomôcť knôtu na petarde. Petardy Dum Bum je nutné hádzať do diaľky. Po troch až šiestich sekundách nasleduje silná hlasná explózia sa zábleskom. Sila petardy závisí na množstve faktorov okolo zloží - ako kvalitná zlož je, ako je v petarde zlož napchata, aké je petarda veľkosti, čím je petarda upchatá. Stručne povedané - napr. Petarda sa zloží 1 g môže mať silnejší detonáciu než petarda sa zloží 3g. Efekt: silná explózia , 120 decibelov z 15metrov Zlož: 1 g Počet kusov v balení: 20 Balenie v kartóne: 90/10 Trieda nebezpečenstva F3 ADR zaradenie: 1,3G Váha: 0,13 kg Veľkosť petardy:​ 7,2cm Priemer petardy:​ 1cm Pokračovať

Cena s DPH
5.28 €
Cena bez DPH
4.40 €
Skladom > 5 ks

Bezpečnostné pokyny: ihneď po zapálení petardy odhoďte do vzdialenosti min. 15 metrov. Nikdy nehádžte petardy na osoby, zvieratá a iné živé a neživé objekty. Ak petarda z akéhokoľvek dôvodu zlyhá a neexploduje, počkajte 30 minút a potom ponorte petardy do nádoby s vodou.

BEZPEČNOSTNé POKYNY: výrobok musí stát na rovné, pevné a neholavej podložke. Je vhodné ho ukotvit proti prevráteniu Pri zapálení se nikdy nenaklánat nad výmetnou části kompaktu. Po zapálení odstupte alespoň o 10-20 metrov. Vždy dbejte pokyny uvedených v návode k obsluhe!

NEBEZPEČÍ: Zákaz fajčiť! Výbušnina: nebezpečenstvo požiaru, tlakové vlny nebo zasiahnutí částicemi. Chraňte před teplem, horucimi povrchy, jiskrami, otevoreným ohnom a inými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazom/treniu. Používejte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare. V pripade požáru: vykliďte priestor. Kvoli nebezpečenstvu výbuchu haste z dostatečné vzdialenosti. Požiar NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečíenstvo výbuchu. Uchovávejte iba v povodnom balení.

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.