Pyrotechnika Petardy Mini DUM BUM 24ks

Kód tovaru: 23 EAN: 23
Pyrotechnika Petardy Mini DUM BUM 24ks
Kód tovaru: 23 EAN: 23

Mini verzie obľúbených petard Mini Dum Bum s 0,41 g zloží a 120 decibely. Výrobca: Klásek trading s. r. o. Kód: P4B EAN:8595182430520 Váha: 0,26 Kg Petarda Mini Dum Bum sa zapaľuje pomôcť knôtu na petarde. Petardy Mini Dum Bum je nutné hádzať do diaľky. Po troch až šiestich sekundách nasleduje silná hlasná explózia sa zábleskom. Sila petardy závisí na množstve faktorov okolo zloží - ako kvalitná zlož je, ako je v petarde zlož napchata, aké je petarda veľkosti, čím je petarda upchatá. Stručne povedané - napr. Petarda sa zloží 1 g môže mať silnejší detonáciu než petarda sa zloží 3g. Efekt: silná explózia sa zábleskom Zlož: 0,41g Váha petardy: 0,26 kg Veľkosť petardy: 4,5 cm Priemer petardy: 1,5 cm Hlučnosť: 120 decibelov z 15 metrov Počet kusov v balení: 24 Balenie v kartóne: 70/24 Trieda nebezpečenstva F3 ADR zaradenie: 1,3G Pokračovať

Cena s DPH
4.00 €
Cena bez DPH
3.33 €
Skladom > 5 ks


Bezpečnostné pokyny: ihneď po zapálení petardy odhoďte do vzdialenosti min. 15 metrov. Nikdy nehádžte petardy na osoby, zvieratá a iné živé a neživé objekty. Ak petarda z akéhokoľvek dôvodu zlyhá a neexploduje, počkajte 30 minút a potom ponorte petardy do nádoby s vodou.

BEZPEČNOSTNé POKYNY: výrobok musí stát na rovné, pevné a neholavej podložke. Po zapálení odstupte alespoň o 10-20 metrov. Vždy dbejte pokyny uvedených v návode k obsluhe!

NEBEZPEČÍ: Zákaz fajčiť! Výbušnina: nebezpečenstvo požiaru, tlakové vlny nebo zasiahnutí částicemi. Chraňte před teplem, horucimi povrchy, jiskrami, otevoreným ohnom a inými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazom/treniu. Používejte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare. V pripade požáru: vykliďte priestor. Kvoli nebezpečenstvu výbuchu haste z dostatečné vzdialenosti. Požiar NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečíenstvo výbuchu. Uchovávejte iba v povodnom balení.

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.