Pyrotechnika Petardy Piráti Pirat s knotom 100ks

Kód tovaru: 2087 EAN: 2087
Pyrotechnika Petardy Piráti Pirat s knotom 100ks
Kód tovaru: 2087 EAN: 2087

Petardy piráti s knotom 100 ks Petardy sú najpoužívanejšie zábavná pyrotechnika. Petardy sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Obsah balenia zábavnej pyrotechniky: Toto balenie zábavnej pyrotechniky obsahuje 100 kusov petárd s knotom Pokračovať

Cena s DPH
4.39 €
Cena bez DPH
3.66 €
Skladom > 5 ks

Petardy Piráti s knotom 100ks

BEZPEČNOSTNé POKYNY: výrobok musí stát na rovné, pevné a neholavej podložke. Je vhodné ho ukotvit proti prevráteniu Pri zapálení se nikdy nenaklánat nad výmetnou části kompaktu. Po zapálení odstupte alespoň o 10-20 metrov. Vždy dbejte pokyny uvedených v návode k obsluhe!

NEBEZPEČÍ: Zákaz fajčiť! Výbušnina: nebezpečenstvo požiaru, tlakové vlny nebo zasiahnutí částicemi. Chraňte před teplem, horucimi povrchy, jiskrami, otevoreným ohnom a inými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazom/treniu. Používejte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare. V pripade požáru: vykliďte priestor. Kvoli nebezpečenstvu výbuchu haste z dostatečné vzdialenosti. Požiar NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečíenstvo výbuchu. Uchovávejte iba v povodnom balení.

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.